ابزار رایگان وبلاگ

GooGle Sketchup
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
GooGle Sketchup


جلد اول

با سلام


برای اولین بار در این وبلاگ کتاب آموزشی نرم افزار اسکچاپ را برای شما علاقه مندان به صورت رایگان قرار دادیم تا با این کار بتوانیم در پیشرفت شما عزیزان شریک باشیم.

این کتاب به قلم مهندس سعید غفاری نوشته و تالیف شده، بر گرفته از Google SketchUp 8 For Dummies

به خاطر حجم بالای کتاب اصلی، مجموعه به شیش جلد تقصیم شده تا دوستان در دانلود مشکلی نداشته باشند. چنانچه برای دانلود هر مشکلی پیش آمد با ایمیل وبلاگ تماس حاصل فرمایید.


سر فصل های موجود در این جلد از کتاب :


- آشنایی با Google Sketch

ایجاد کردن چیدمان ذهنی مدل سازی


دریافت فایل

پیشگفتار

پیش از هر چیز، از حسن انتخاب شما در برگزیدن این کتاب برای آموزش این نرم افزار کمال تشکر را دارم. در این مجموعه سعی بر آن شده تا با بیانی ساده و شیوا، کلیه مطالب را در راه های کوتاه برای یادگیری هر چه راحت تر نحوه استفاده از این برنامه به تصویر کشید به نحوی که با مطالعه هر فصل از کتاب نیازی به بازگشت مجدد نباشد و حرکت ادامه دار و رو به جلو برنامه ریزی شده است. بنابر اطلاعات و معلومات شخصی، توصیه می شود که یه هنگام مطالعه کتاب، پشت رایانه تان باشید تا به صورت همزمان تمرینات لازم را انجام دهید تا کاملا در ذهن شما نقش ببندد. این کار باعث می شود تا شما به راحتی مطالب را آموخته و یتوانید در فصل بعدی از آن استفاده کنید.

مطالب و دستورات به طور کامل و در عین حال به اختصار توضیح داده شده اند، یعنی ابتدا عملکرد و سپس کاربرد هر دستور را آموزش داده و در نهایت با اجرای آن دستور و نحوه کار با آن آشنا خواهید شد. کتای را فصل به فصل و متصل مطالعه کنید، به مثالها دقت کنید و از جا انداختن فصل ها خود داری کنید تا  در مدت زمانی کوتاه شما نیز یکی از کاربران موفق از این نرم افزار شوید. به امید آن روز...

در ادامه واجب می دانم تا از تمام کسانی که در این راه مرا یاری و همراهی نموده اند، تشکر و قدر دانی کنم. پدر و مادر عزیزم که زحماتشان قابل توصیف نمی باشد و تمامی دوستان و عزیزانی که بدون کمک و حمایت های ایشان قادر به نوشتن این کتاب نبودم.

با سپاس فراوان، همیشه شاد باشید و شاد زندگی کنید...

 

سعید غفاری

امارات متحده عربی – دبی 

Saeed.ghaffarii@yahoo.com

موضوعات
آخرین مطالب
لوگوی وبلاگ
آرشیو مطالب
پیوند ها
امکانات جانبی
تعداد بازدیدکنندگان : 269582
تبادل لینک
مدل لباس
تماس با ما